Filmowanie pod wodą!

Dwie dekady temu filmowanie pod wodą było zarezerwowane tylko dla wybranych. Wymagało bardzo drogiego i specjalistycznego sprzętu. Pojawienie się wodoszczelnych kamerek sportowych diametralnie zmieniło sytuację. Cena takiej kamery jest na tyle atrakcyjna, że możliwość filmowania w wodzie i pod wodą stała się dostępna dla każdego.

Zatrzymaj egzotyczne wspomnienia

Nie wszyscy wykorzystują czas urlopu intensywnie. Wybierając się w ciepłe miejsca, najczęściej turyści spędzają czas między hotelem a plażą. Po powrocie do domu trudno zaimponować znajomym filmem z tak spędzonych wakacji. A przecież pływając w bajecznie kolorowych ciepłych morzach, wcale się nie nudzimy. Zabierzmy zatem na naszą egzotyczną wyprawę wodoodporną kamerę sportową. Nagrany materiał pozwoli długo cieszyć się wspomnieniami i oczaruje naszych znajomych. Spieszmy się – rafy koralowe bledną!

Nurkowanie w jeziorze Narie

Zwiedzanie wspaniałego podwodnego świata kojarzy się najczęściej z ciepłymi, tropikalnymi wodami. Polski klimat nie zachęca do nauki nurkowania i nie zapewnia wielobarwnych widoków. Mimo to amatorów nurkowania i nurkowisk w naszym kraju nie brakuje. Jednym z takich miejsc jest jezioro Narie na pojezierzu warmińsko-mazurskim (okolice Morąga). Jak przekonują nurkowie, to jedno z najpiękniejszych i najczystszych jezior w Polsce, a różnorodna rzeźba dna sprawia, że oko naszej kamery z pewnością uchwyci coś interesującego.

Podziel się „mokrymi” wrażeniami!

Wodoodporna kamera przyda się nie tylko amatorom kręcenia podwodnych filmów. Nagrywanie sportowych wyczynów często odbywa się w warunkach trudnych także dla sprzętu rejestrującego. Wyobraźmy sobie emocjonujący downhill w strugach deszczu czy zapierające dech popisy na wakeboardzie. Bez wodoodpornej kamery sportowej ich utrwalenie nie byłoby możliwe.

Wodoodporność naszej kamery sportowej przydaje się w wielu sytuacjach. Dlatego zakup takiego sprzętu będzie zawsze trafioną inwestycją, nawet wówczas, gdy stracimy zapał do podwodnych eksploracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *