Polska – gdzie warto zabrać kamerę?

Każdy, kto posiada kamerę sportową, wie, jak bardzo uniwersalne jest to urządzenie. Chociaż stworzono je z myślą o rejestrowaniu ekstremalnych aktywności, z łatwością dopasuje się do każdego stylu życia. Możesz zabrać ją na rowerową eskapadę, górską wyprawę czy interesującą wycieczkę.

Zabierz swoją kamerę na Hel

Wbrew pozorom polskie morze to wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek. Zabierz ze sobą rower i przygotuj się na wspaniałą przygodę. Czeka na Ciebie jedna z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych tras rowerowych w kraju: ścieżka po Półwyspie Helskim. Malownicze krajobrazy to nie jedyna atrakcja tego miejsca. W drogę powrotną możesz udać się tramwajem wodnym. Emocje i niezapomniane widoki gwarantowane!

Pieniny w obiektywie Twojej kamery

Ostre zakola rzeki, trzystumetrowe skały i ponad dwie godziny niesamowitych przeżyć – brzmi ciekawie? To wszystko zapewni Ci spływ Dunajcem. Najsłynniejsza atrakcja Pienin gwarantuje przepiękne widoki i niezapomniane emocje – wspaniały materiał na Twój wakacyjny film.

Zagubieni w labiryncie

Ciekawy materiał filmowy możesz nakręcić w Parku Narodowym Gór Stołowych. Czekają tam na Ciebie Błędne Skały – naturalny skalny labirynt. Kilkusetmetrowa trasa turystyczna ze skalnymi parasolami i krętymi, wąskimi korytarzami wzbogaci Twój wakacyjny film o kadry pełne niepowtarzalnego uroku i tajemniczej atmosfery.

Wyżej niż na szczycie

Malownicze górskie szlaki są niezaprzeczalnie dobrym materiałem filmowym. Główną trudnością takich tematów jest przełamanie monotonii. Nawet dla nas – niekwestionowanych bohaterów takiego filmu – dokumentowanie każdej wylanej kropli potu będzie nużące. Spróbuj przełamać schemat. Wybierz się do parku linowego na Równicy (Beskid Śląski). Na trasach zawieszonych ponad 10 m nad ziemią masz gwarantowane nie tylko wspaniałe widoki, ale i sporą dawkę adrenaliny.

Urlop to dobry czas, by spełniać swoje filmowe pasje. Nie musisz udawać się w daleką podróż – przygoda jest na wyciągnięcie ręki. Polska kryje w sobie wiele uroku i warto ją wciąż na nowo odkrywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *