Zabawy w wodzie – tylko z kamerą GoPro

Miłośnicy sportów wodnych, niekoniecznie tylko tych ekstremalnych, chętnie dzielą się filmami dokumentującymi ich poczynania na serwisach społecznościowych. Nie musisz łapać wiatru na desce, czy popisywać się karkołomnymi akrobacjami na wakeboardzie, by nakręcić ciekawy filmik z pobytu nad morzem lub jeziorem. Wystarczy niebanalny pomysł i dająca swobodę twórczą kamera GoPro wodoszczelna. Dzięki niej nie będziesz musiał przejmować się bezpiecznym użytkowaniem sprzętu, tylko całą uwagę poświęcisz świetnej zabawie i rodzącej się zapewne pasji tworzenia!

Uchwyt pływający do GoPro

Bardzo wiele osób, kupując sprzęt filmowy, niemal całość przeznaczonych na ten cel środków wydaje na samą kamerę. A przecież bez odpowiednich akcesoriów nie wzbogacimy naszego filmu o różnorodne ujęcia, zmiany perspektywy, nie wspominając już o umieszczaniu siebie samych w kadrze. Podczas filmowania w wodzie trudno jednocześnie dbać o stabilność obrazu, pilnować, by kamera nie zniknęła gdzieś pod wodą i unosić się na powierzchni. Dlatego zakup uchwytu pływającego GoPro rozwiąże większość Twoich problemów. Dzięki niemu będziesz mógł swobodnie nagrywać materiał w wodzie bez obaw, że twoja kamera zniknie na zawsze pod wodą. Uchwyt pływający GoPro zapewni większą kontrolę nad stabilnością kadru i pozwoli na bardziej swobodne filmowanie.

Zabezpiecz swój sprzęt filmowy – wodoodporne etui GoPro

Choć kamera GoPro wodoszczelna została tak skonstruowana, by umożliwić nagrywanie materiału wideo w trudnych warunkach – deszczu, błocie czy pyle – warto ją dodatkowo zabezpieczyć. W tym celu powstało przeznaczone właśnie dla kamer sportowych i potrzebnych do nich akcesoriów wodoodporne etui GoPro. Jego wnętrze zostało zrobione ze specjalnie wyprofilowanej pianki, która chroni Twoje urządzenie przed wstrząsami, wodą, brudem, a nawet zarysowaniami! A ponadto – podobnie jak uchwyt pływający GoPro unosi się na powierzchni wody. Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/kategoria/uchwyty/plywajace

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *