Zadbaj o wodoodporność swojej kamerki GoPro

Wakacyjny wypoczynek to beztroski czas, który chętnie zamykamy w kadrach amatorskich filmów. Plaża, słońce, nieskrępowana obowiązkami zawodowymi wolność – wakacyjne filmy pozwolą zachować na dłużej te przyjemne chwile. No właśnie – plaża to gnany podmuchami wiatru wszędzie wciskający się piasek albo chwila nieuwagi i aparat w wodzie. Filmu brak, a koszty naprawy lub zakupu nowego sprzętu położą się przykrym cieniem na wspomnieniu urlopowej beztroski.

Kamera GoPro wodoszczelna

Przed planowanym wypoczynkiem warto rozważyć zakup sprzętu mniej podatnego na uszkodzenia niż aparat cyfrowy. Kamera GoPro wodoszczelna – ochroni Twoje wspomnienia i portfel. Każdy, kto uprawia sporty wodne z pewnością doceni wodoszczelność tej kamery. Ale sprawdzi się także na spowitych chmurą pyłu trasach rajdowych. Możesz bez obaw zabrać ją na eksplorację czystych wód jeziora lub zimowy wypad w góry. Sprawdzi się w każdych warunkach.

Wodoodporne etui GoPro

Szczęśliwi posiadacze kamer sportowych GoPro mogą dodatkowo zabezpieczyć swoje urządzenie, kupując praktyczny pokrowiec, stworzony specjalnie z myślą o produktach tej firmy. Jego wnętrze podzielono na specjalnie wyprofilowane przegródki, które są idealnie dopasowane do wymiarów kamer GoPro. Wnętrze pokrowca wykonano ze specjalnej pianki, która doskonale ochroni Twoją kamerę i akcesoria przed wstrząsami, zarysowaniami, brudem i wilgocią. Wodoodporne etui GoPro unosi się na powierzchni wody! To idealne rozwiązanie w podróży i podczas pracy w trudnych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *