Zostań mistrzem wakacyjnych filmów!

Gdy wreszcie nadchodzi długo oczekiwany czas wakacji, chcielibyśmy zatrzymać te krótkie chwile beztroski na dłużej w pamięci. Niestety, wspomnienia szybko tracą ostrość, emocje blakną i nadchodząca jesień przynosi gorzką perspektywę wielu miesięcy oczekiwania na kolejny urlop. Na szczęście można przeżywać wakacyjną radość wiele razy! Wystarczy utrwalić przyjemne chwile, zachwycające miejsca czy ekstremalne doznania na kadrach naszego wakacyjnego filmu. Trudno jednak podróżować z ciężkim i niewygodnym sprzętem. Na szczęście dostępne są w sprzedaży kompaktowe, lekkie kamery sportowe.

Postaw na uniwersalność – kamera GoPro Hero 5 Black!

Firma GoPro jest niekwestionowanym liderem wśród producentów kamer akcji. Kamera GoPro Hero 5 Black to niewielkich rozmiarów urządzenie umożliwiające nagrywanie materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości. Zapewnia to bardzo wiele zastosowań. Nie ma znaczenia, gdzie zamierzasz zabrać swoją kamerę, ona z pewnością dotrzyma Ci kroku! Zapaleni podróżnicy będą mogli cieszyć się filmową relacją ze swoich podróży w rozdzielczości 4K. Kamera GoPro Hero 5 Black jest wyposażona w dotykowy ekran, który umożliwia podgląd nagrywanego materiału w czasie rzeczywistym i przeglądanie już nagranych filmów. Urządzenie jest wodoszczelne, dlatego bez obaw można cieszyć się twórczą swobodą nawet podczas pływania czy uprawiania sportów wodnych.

Rozmiar ma „ekstremalne” znacznie! Kamera GoPro Hero 5 Session

Nieustraszeni amatorzy sportów ekstremalnych bardzo często wręcz marzą o pokazaniu szerszej publiczności swoich sportowych wyczynów. Dlatego rozmiar urządzenia rejestrującego, jego waga i możliwość montażu – to najistotniejsze cechy. Doskonałą odpowiedzią na ich potrzeby jest z pewnością kamera GoPro Hero 5 Session. To najmniejsza kamera sportowa, która mimo minimalistycznych rozmiarów oferuje bardzo wysoką jakość zapisywanego obrazu (UHD). Sterowana głosem, wodoodporna, pozwoli zarejestrować właściwe momenty szalonej górskiej jazdy rowerem, nawet w strugach deszczu.

Kamera GoPro Hero Session – jakość za rozsądną cenę

To starszy model wspomnianej wcześniej kamery. Jest równie niepozornych rozmiarów, co jej następczyni, ale znacznie tańsza. To nadal dobry wybór. Oferuje nagrywanie materiałów wideo w imponującym standardzie Full HD, wodoodporność do 10 m i stabilne, swobodne mocowanie w przeróżnych miejscach. Jeśli cenisz najwyższą jakość i atrakcyjną cenę – kamera GoPro Hero Session Cię nie zawiedzie!

Na początek przygody – kamera GoPro Hero

GoPro wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników o mniej zasobnych portfelach. Zdarzają się sytuacje, kiedy inwestycja w drogi sprzęt jest ryzykownym posunięciem. Kamera GoPro Hero łączy w sobie największe atuty poprzednich (droższych modeli GoPro) z atrakcyjną ceną. Sprawdzi się jako prezent dla dziecka czy sprzęt na ryzykowną eskapadę.

Jeśli pociąga Cię twórczy świat filmu i chciałbyś zainwestować w sprzęt, który nie będzie ograniczał Twojej kreatywności, kamery sportowe GoPro to oferta dla Ciebie. Z łatwością dopasowują się do potrzeb i różnorodnych aktywności swoich użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *